bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5507

[ZDJĘCIA] Czołówka w centrum Kóz. Potężne utrudnienia na krajówce

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 10:10 na ulicy Krakowskiej w Kozach. Przez ponad godzinę kierowcy jadący drogą krajową nr 52 musieli liczyć się z utrudnieniami.

Do zdarzenia niewątpliwie doprowadził kierujący Mercedesem B180, który jadąc w stronę Kobiernic w pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. 80-latek zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym kierowcą Audi A3.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, dwa patrole policji i zespół pogotowia ratunkowego.Kierowca Audi trafił do szpitala.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego. Kierowcy jadący droga krajową nr 52 w dalszym ciągu mogą spodziewać się utrudnień. Samochody zostały zepchnięte z jezdni, ale w dalszym ciągu trwają czynności policyjne (stan na godzinę 11:15)

Czołówka w centrum Kóz · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.