bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2506

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na Partyzantów, trzy rozbite samochody

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji doszło około godziny 22:40 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów z Michałowicza i 1-go Maja. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że do zdarzenia doprowadziła kierująca Volkswagenem Golfem. Sygnalizacja świetlna była wyłączona i obowiązywały znaki pionowe oraz poziome. Sprawczyni wyjeżdżając z ulicy 1-go Maja na wprost w ulicę Michałowicza, nie ustąpiła pierwszeństwa dwóm pojazdom jadącym ulicą Partyzantów w stronę centrum miasta (Fiat Punto i Volkswagen Lupo). Doszło do bardzo groźnego zderzenia wszystkich trzech pojazdów.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Uczestnicy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Okazało się, że nikt nie doznał żadnych groźnych urazów. Policjanci zakończyli kolizję mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Groźne zderzenie na Partyzantów, trzy rozbite samochody · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.