bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4042

[ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek na DK-1. Potężne utrudnienia w ruchu!

Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło około godziny 7:00 na krajowej jedynce w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowcy poruszający się w stronę Bielska-Białej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Kierowca ciężarowego Renault najechał na tył przyczepy z materiałami budowlanymi. Sprawca zdarzenia przewoził butan, gaz palny w formie płynnej. Interweniowała straż pożarna i policja.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce zdarzenia chwilę po godzinie 8:00 dotarł holownik pomocy drogowej, a drugi po przyczepę jest w drodze. Usunięcie rozbitego samochodu i przyczepy może potrwać ponad godzinę. Wstępnie czynności pomocy drogowej powinny zakończyć się przed godziną 10:00.

Ruch obywa się lewym pasem ruchu. Korek na jezdni w stronę Bielska-Białej ma kilka kilometrów i ciągle się powiększa. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Zderzenie ciężarówek na DK-1 · fot. Łukasz / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.