bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3815

[ZDJĘCIA] Wieczorna demolka samochodów w centrum miasta

Do niecodziennej sytuacji doszło około godziny 22:00 na ulicy Cyniarskiej w Bielsku-Białej. Kierowca Seata Ibizy uszkodził zaparkowane samochody i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy kilka ulicy dalej.

Mocno uszkodzone zostały przynajmniej dwa zaparkowane pojazdy. Oba tej samej marki - Audi A4. Niewykluczone, że uszkodzonych pojazdów może być więcej. Świadkowie twierdzili, że kierowca Seata, który swoimi manewrami na parkingu uszkodził samochody, może być pijany. Po kolizji oddalił się swoim pojazdem w stronę ul. Piłsudskiego.

Został zatrzymany przez policyjny patrol w rejonie ulicy Mostowej. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna w wieku około 30 lat był trzeźwy. Jak udało się nam ustalić, samochód nie należał do niego. Był to pojazd wynajęty z wypożyczalni. Policjanci prowadzą dalsze czynności w związku z tą sprawą (stan na godzinę 23:00).

Wieczorna demolka samochodów w centrum miasta · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.