bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 10084

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek z udziałem motocyklistki

Do zdarzenia doszło około godziny 19:40 na ul. Kazimierza Wielkiego w Bielsku-Białej. Motocyklistka utraciła panowanie nad maszyną, zjechała do krawędzi jezdni i uderzyła w zaparkowany samochód. Ranna trafiła do szpitala. Jej stan jest poważny.

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają dokładne okoliczności w jakich 35-latka utraciła panowanie nad jednośladem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na łuku drogi zbyt mocno przyśpieszyła, utraciła panowanie nad maszyną i z pełną prędkością wjechała w tył zaparkowanego na poboczu Opla Corsy.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Pierwsze zgłoszenie jakie wpłynęło do ratowników mówiło o trwającej na miejscu zdarzenia reanimacji. Jak udało nam się dowiedzieć, kobieta była cały czas przytomna. Nie mniej jednak jej stan jest wstępnie określany jako poważny. Jest w rękach lekarzy, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Groźny wypadek z udziałem motocyklistki · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.