bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3477

[ZDJĘCIA] Staranował samochód w korku i uciekł z miejsca zdarzenia

Policjanci są już na tropie mężczyzny, który około godziny 11:30 doprowadził do zdarzenia drogowego na ul. Relaksowej w Bielsku-Białej. Kierowca Volkswagena stojąc w korku uderzył w tył Opla i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie zrobili zdjęcia sprawcy zdarzenia.

Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol drogówki. Jedna osoba podróżująca Oplem trafiła do szpitala. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Numery rejestracyjne samochodu sprawcy są znane i jego zatrzymanie to kwestia czasu.

Przez kilkanaście minut ulica Relaksowa była zablokowana. Spowodowało to potężne utrudnienia w ruchu, ponieważ tuż obok znajduje się giełda towarowa, która postanowiły dziś odwiedzić setki osób. Większość przyjechała samochodami, a ten fragment ulicy Relaksowej to jedna z dwóch dróg wyjazdowych z parkingów.

Staranował samochód w korku i uciekł z miejsca zdarzenia · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.