bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 3 maja 2018
  • wyświetleń: 2609

Pijany Ukrainiec wpadł Mercedesem do rowu. Został aresztowany!

Zdarzenie miało miejsce na ul. Jaworzańskiej w Bielsku-Białej. Policjanci w nocy z wtorku na środę zostali zaalarmowali, że w rowie znajduje się samochód, który jest wypychany przez grupę mężczyzn. Patrol natychmiast udał się na miejsce interwencji.

Policjanci z bielskiej drogówki zdążyli dojechać na miejsce zdarzenia zanim sprawcy oddalili się. Mężczyźnie przedstawiali różne wersje wydarzeń, ale funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Badanie alkomatem dało wynik 1,2 promila. Mężczyzna został osadzony w areszcie. Nad ranem postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Od początku trwania długiego weekendu do środowego wieczora, bielscy policjanci zatrzymali 13 pijanych kierowców, dwóch prowadzących w stanie nietrzeźwości (poniżej 0,5 promila) oraz dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

Pijany Ukrainiec wpadł Mercedesem do rowu
fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.