bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 maja 2018
  • wyświetleń: 11972

[ZDJĘCIA] "Motocyklista wyfrunął w powietrze". Groźny wypadek w Ustroniu na DW941

Do bardzo groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę, 6 maja na ulicy Katowickiej w Ustroniu. Około godziny 16:40 w rejonie skrzyżowania z ulicą Wierzbową, motocyklista zderzył się z samochodem osobowym.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z cieszyńskiej drogówki. Nieoficjalnie wiadomo, że motocyklista jadący drogą wojewódzką od strony Wisły, w niewyjaśnionych okolicznościach najechał na tył samochodu osobowego typu cabrio. Pojazd najprawdopodobniej miał skręcać w lewo, a jego kierowca oczekiwać na możliwość kontynuowania lewoskrętu. Siła uderzenia była potężna. Według relacji świadków, motocyklista przeleciał w powietrzu kilkanaście metrów i z impetem uderzył o ziemię. Motocykl wpadł do przydrożnego rowu. Kierującemu Chryslerem Stratus nic się nie stało. Kierujący jednośladem, który podróżował na motocyklu marki Honda, trafił do szpitala. Jak udało nam się dowiedzieć, jego jest jest poważny, ale jego życie nie jest zagrożone.

W czasie działań służb przez ponad godzinę, ruch na ulicy Katowickiej w Ustroniu był zablokowany. Policjanci wytyczyli objazdy przez centrum.

"Motocyklista wyfrunął w powietrze" · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.