bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 maja 2018
  • wyświetleń: 2378

[ZDJĘCIA] Pieszy wbiegł wprost pod samochód. Śpieszył się na autobus

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 maja około godziny 12:30 na ul. Komorowickiej. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna chciał zdążyć na autobus, który właśnie podjeżdżał na przystanek. Zdecydował się wbiec na drogę wprost pod koła samochodu dostawczego jadącego ulicą Komorowicką w stronę skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. Kierowca tego pojazdu zdołał wyhamować. Niestety w przeciwnym kierunku również poruszał się samochód, który potrącił mężczyznę.

Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Mężczyzna, który został potrącony przez Peugeota, trafił do szpitala. Stan jego zdrowia nie jest na ten moment znany. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowali jako wypadek drogowy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut (stan na godzinę 13:00)

Pieszy wbiegł wprost pod samochód · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.