bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 9110

[ZDJĘCIA] Spotkanie "wagi ciężkiej" w Ligocie na Zabrzeskiej. Unikatowy pickup do kasacji...

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę, 9 maja około godziny 8:30 przy ul. Zabrzeskiej w Ligocie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Sprawcą zdarzenia okazał się kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą. Mężczyzna podczas wykonywania manewru skrętu, nie zauważył kierowcy amerykańskiego pickupa. Doszło do zderzenia obu pojazdów, które zostały mocno uszkodzone. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Droga została częściowo zablokowana. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Na miejscu interweniował patrol bielskiej drogówki i strażacy. Kierowca ciągnika został ukarany mandatem karnym. Piękny amerykański krążownik, Dodge Ram 1500 w wersji Laramie Longhorn, nadaje się do kasacji. W samochodzie doszło do uszkodzenia ramy nośnej i wielu trudno dostępnych na europejskim rynku elementów nadwozia.

Spotkanie "wagi ciężkiej" w Ligocie na Zabrzeskiej · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.