bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 maja 2018
  • wyświetleń: 1555

[ZDJĘCIA] Najechanie na tył przed pasami. Dostało się pieszej!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych i potrącenia pieszej, doszło w czwartek, 10 maja około godziny 14:30 na ul. Piastowskiej w Bielsku-Białej. Choć całe zdarzenie wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało.

Z ustaleń naszego portalu wynika, że kierujący Skodą Octavią jadąc ulicą Piastowską w stronę Hulanki, zatrzymał się w rejonie skrzyżowania z ulicą Listopadową by przepuścić pieszą. Gdy kobieta znajdowała się przejściu dla pieszych, w tył Skody wjechała kierująca Mazdą 6. Siła uderzenia była na tyle duża, że pchnięta w tył Skoda, wjechała w pieszą.

Interweniowało bielskie pogotowie ratunkowe. Zarówno pieszej jak i sprawczyni, udzielono niezbędnej pomocy medycznej. Na szczęście nikomu nic stało się nic groźnego. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają dokładny przebieg i okoliczności tej kolizji. Na ulicy Piastowskiej występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać kilkadziesiąt minut.

Najechanie na tył przed pasami
fot. czytelnik


Najechanie na tył przed pasami
fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.