bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 maja 2018
  • wyświetleń: 2821

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa w Górkach Wielkich. Interwencja strażaków ze sprzętem hydraulicznym

Do zdarzenia doszło w czwartek, 17 maja około godziny 10:30 na rogu Bielskiej i Sportowej w Górkach Wielkich. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Jak przekazał nam mł. asp. Krzysztof Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, do zdarzenia doprowadził 87-letni kierowca Opla Astry, który wymusił pierwszeństwo na 35-letnim kierowcy Fiata Doblo.

Siła uderzenia była potężna. Zarówno kierowca Opla jak i jego 83-letnia pasażerka wymagali interwencji strażaków, którzy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Oboje trafili do szpitala. Kierowcy Fiata i 18-miesięcznemu dziecku, które wraz z nim podróżowało samochodem, nic groźnego się nie stało.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale po dokładnych badaniach szpitalnych okazało się, że można to zdarzenie zakwalifikować jako kolizję. Rannym nic groźnego się nie stało. W czasie interwencji służb, ruch na skrzyżowaniu Bielskiej i Sportowej był mocno utrudniony.

Groźna kraksa w Górkach Wielkich · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.