bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 maja 2018
  • wyświetleń: 4484

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa w Rudzicy. Dachował samochód osobowy

Do zdarzenia doszło w czwartek, 17 maja około godziny 15:30 na ul. Strumieńskiej w Rudzicy.

Z ustaleń policji wynika, że 54-letni kierujący Fiatem Punto, wyjeżdżając z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa 56-letniej kierującej Oplem Corsą. Kierująca, chcąc uniknąć zderzenia, zaczęła gwałtownie hamować. Wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu, gdzie pojazd kilkukrotnie koziołkował. Poszkodowanej została udzielona niezbędna pomoc medyczna. Została przewieziona do szpitala. Okoliczności wypadku badają policjanci z drogówki. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Ostatnie deszczowe dni wpłynęły na pogorszenie warunków drogowych. Opady deszczu znacznie utrudniają jazdę. Śliskość nawierzchni wywołana opadami sprawia, że łatwo utracić kontrolę nad pojazdem. Wydłuża się też droga hamowania. Dlatego kierujących prosimy o ostrożną i rozważną jazdę, a w szczególności dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

Groźna kraksa w Rudzicy · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.