bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 21 maja 2018
  • wyświetleń: 2966

[ZDJĘCIA] Pijacka szarża zakończona kolizją na Dworcowej w Czechowicach-Dziedzicach

Do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy, doszło w niedzielę, 20 maja około godziny 20:00 na ulicy Dworcowej w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawca miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Reklama

Kierujący Audi doprowadził do kolizji z Renault. Sprawca po kolizji porzucił swój pojazd i uciekł pieszo. Na miejsce został wezwany patrol policji. Świadkowie rozpoznali kierującego i zmusili go do powrotu na miejsce zdarzenia jeszcze przed przyjazdem służb.

Wynik badania trzeźwości nie pozostawiał złudzeń - alkomat wskazał 2 promile. Kierowcę Audi poniesie teraz konsekwencje swojej bezmyślności. Jazda samochodem w takim stanie to przestępstwo, które może skończyć się karą więzienia. Dodatkowo 25-letni mężczyzna będzie teraz musiał z własnej kieszeni pokryć koszty naprawy uszkodzonego Renault. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Pijacka szarża zakończona kolizją na Dworcowej w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.