bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 maja 2018
  • wyświetleń: 2283

[ZDJĘCIA] O krok od tragedii na Stojałowskiego. Pijana kobieta zatoczyła się pod autobus MZK

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek, 22 maja około godziny 22:30 na ulicy Stojałowskiego w Bielsku-Białej. Pijana kobieta idąca chodnikiem zatoczyła się wprost pod autobus komunikacji miejskiej. Na szczęście kierowca zdążył odpowiednio zareagować.

Potrącenia niestety nie udało się uniknąć. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, kobieta uderzyła w bok autobusu, którego kierowca wykonał gwałtowny manewr omijania. Odbiła się od boku autobusu i upadła na ziemię. Cała sytuacja wyglądała wyjątkowo groźnie, ale na szczęście wszystko zakończyło się tylko na drobnych potłuczeniach. Gdyby nie "zimna krew" zawodowego kierowcy, najprawdopodobniej doszło by do tragedii.

Piesza znajdowała się pod wpływem alkoholu, który najprawdopodobniej spowodował zachwianie równowagi. Została przebadana przez zespół pogotowia ratunkowego, ale odmówiła hospitalizacji. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały około pół godziny.

O krok od tragedii na Stojałowskiego · fot. Bodzio

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.