bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 maja 2018
  • wyświetleń: 8405

[ZDJĘCIA] Zderzenie na wiadukcie przy Wyzwolenia. Dwie osoby ranne

Do zdarzenia doszło w środę, 23 maja około godziny 16:30 na ulicy Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Na wiadukcie prowadzącym nad ulicą Piekarską, zderzyły się cztery samochody. Droga została zablokowana. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Nieoficjalnie wiadomo, że do zdarzenia doprowadził kierowca dostawczego Forda, który najechał na stojące w korku samochody: Audi, Volkswagena i Toyotę. Tutaj okoliczności nie są do końca jasne. Najprawdopodobniej wcześniej pomiędzy tymi pojazdami doszło do zderzenia. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Niezbędne jest wykonanie wszystkich pomiarów na drodze i przeprowadzenie szczegółowych oględzin czterech samochodów. Na czas tych działań ulica Wyzwolenia w stronę skrzyżowania z ulicą Niepodległości została zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19:00. Policja wytyczyła objazdy.

AKTUALIZACJA 18:20 - Droga została częściowo odblokowana. Ruch obywa się prawym pasem. Niebawem utrudnienia powinny się zakończyć, ponieważ wszystkie samochody są już na lawetach.

Zderzenie na wiadukcie przy Wyzwolenia · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.