bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 maja 2018
  • wyświetleń: 9744

[ZDJĘCIA] Pożar samochodu na parkingu przy sklepie Tesco przy Grunwaldzkiej!

Dziś przed godziną 11.00 na parkingu sklepu Tesco przy ulicy Grunwaldzkiej zapalił się samochód osobowy. Pożar rozprzestrzenił się na dwa inne zaparkowane w pobliżu pojazdy, oraz na budynek marketu. Na miejscu trwa dogaszanie pogorzeliska i szacowanie strat.

Jak tłumaczył właściciel Opla Vivaro, którego pojazd zapalił się na parkingu - dym i ogień zauważył zaraz po wyjściu z samochodu w rejonie komory silnika. Wspólnie z innymi kierowcami, klientami i pracownikami pobliskiego marketu próbowali ugasić pojazd za pomocą gaśnic - bezskutecznie.

Nim na miejsce pożaru dotarli strażacy, ogień objął dwa zaparkowane w pobliżu samochody: Forda i Audi. Płomienie nie oszczędziły również budynku marketu. Zapaliła się przybudówka z agregatami chłodniczymi. Pracownicy marketu Tesco ewakuowali klientów i wszystkie osoby postronne z terenu parkingu. Na miejscu w dalszym ciągu pracują straży, którzy dogaszają samochody i część marketu. Przyczynę pożaru ustalają policjanci, ale jak twierdzi sam właściciel - najprawdopodobniej był to samozapłon spowodowany zwarciem instalacji elektrycznej. Z części ładunkowej busa, udało się wyciągnąć cenny sprzęt budowlany o dużej wartości. Pojazd niestety nie posiadał polisy auto casco.

Pożar samochodu na parkingu przy sklepie Tesco przy Grunwaldzkiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.