bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 maja 2018
  • wyświetleń: 6433

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie w Mazańcowicach. Ranna kobieta w ciąży. Sprawczyni straci uprawnienia

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 maja około godziny 16:00 w Mazańcowicach przy ul. Komorowickiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Strzelców Podhalańskich. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Jak wynika z ustaleń bielskich funkcjonariuszy, 56-letnia kierująca Fiatem Seicento, nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z Oplem Astra, kierowanym przez 30-letnią kobietę w zaawansowanej ciąży. Poszkodowana trafiła do szpitala.

W czasie działań służb ruch na ul. Komorowickiej w Mazańcowicach był mocno utrudniony przez ponad godzinę. Oba uszkodzone samochody trafiły na policyjny parking. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Jak poinformowała nasz portal podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - policjanci zapowiedzieli, że zatrzymają prawo jazdy kierującej Fiatem.

Groźne zderzenie w Mazańcowicach
fot. Mr Szakal


Groźne zderzenie w Mazańcowicach
fot. Mr Szakal


Groźne zderzenie w Mazańcowicach
fot. Mr Szakal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.