bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 1963

[ZDJĘCIA] Potrącenie rowerzystki w Hałcnowie. Kierująca jej nie widziała

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 maja około godziny 17:20 w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia. W rejonie Bazyliki w Hałcnowie kierująca Fiatem potrąciła rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala.

Reklama

Kobieta prowadząca Fiata Pandę tłumaczyła nam, że wyjechała z cienia i nie zauważyła rowerzystki. Ta poruszała się najprawdopodobniej prawidłowo prawą krawędzią ruchu w stronę centrum Bielska-Białej. Siła uderzenia była stosunkowo duża. Jak tłumaczyli świadkowie, rowerzystka została dosłownie wyrzucona w powietrze i upadła na krawędzi jezdni i chodnika. Po upadku straciła przytomność, którą odzyskała dopiero po kilku minutach.

Ranna trafiła do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczają funkcjonariusze prewencji. Patrol wypadkowy powinien pojawić się niebawem. Funkcjonariusze będą ustalać dokładne okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo jak długo mogą potrwać utrudnienia.

Potrącenie rowerzystki w Hałcnowie · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.