bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 4401

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch samochodów na Warszawskiej. Kobieta podróżująca BMW trafiła do szpitala

Do zdarzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątek, 25 maja około godziny 22:00 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Reklama

Wiadomo, że w rejonie skrzyżowania z ulicą Poligonową, na pasie w stronę centrum, doszło do zderzenia samochodów marki BMW i KIA. Niewykluczone, że w zdarzeniu brał udział jeszcze jeden pojazd, który mógł przyczynić się do zaistniałej sytuacji. Dokładne okoliczności tego co dokładnie się wydarzyło ustalają policjanci z bielskiej drogówki. Kobieta podróżująca samochodem marki BMW, trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W tym miejscu występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut. Ruch choć spowolniony, odbywa się płynnie (stan na godzinę 22:50). Wkrótce więcej informacji.

Zderzenie dwóch samochodów na Warszawskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.