bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 maja 2018
  • wyświetleń: 17413

[ZDJĘCIA] Pechowy zakup Audi i nocny pożar z pozdrowieniami dla czytelników

Jeden zastęp JRG-1 w Bielsku-Białej, interweniował w niedzielę późnym wieczorem na ulicy Żywieckiej, gdzie doszło do pożaru komory silnika w samochodzie osobowym. Sytuację udało się błyskawicznie opanować. Kierowca Audi może mówić o dużym pechu. Samochód zakupił 40 minut wcześniej w Wiśle.

Ogień udało się ugasić za pomocą pięciu podręcznych gaśnic. Strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia po krótkiej chwili, dogasili płomienie. Pojazd przepchnięto na pobliski parking, gdzie nad ranem przyjedzie po niego laweta. Ogień nie wyrządził dużych strat. Samochód udało się później odpalić, ale właściciel nie będzie ryzykować dalszej jazdy.

Piotr, świeżo upieczony właściciel Audi S4 wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku. To stały czytelnik lokalnych portali. Samochód kupił zaledwie 40 minut wcześniej w Wiśle. Zdążył dojechać do Bielska-Białej i samochód zapalił się w trakcie jazdy. W czasie działań służb ruch na ul. Żywieckiej był zablokowany. Utrudnienia trwały około 30 minut.

Pechowy zakup Audi i nocny pożar z pozdrowieniami dla czytelników · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.