bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2071

[ZDJĘCIA] Groźna kolizja przy wyjeździe z parkingu Sarniego Stoku

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 czerwca około godziny 14:45 przy ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej. Na wyjeździe z terenu parkingu galerii handlowej Sarni Stok, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Reklama

Z ustaleń policji wynika, że 48-letnia kierująca Oplem, wyjeżdżając z terenu podziemnego parkingu galerii handlowej, nie ustąpiła pierwszeństwa 51-letniemu kierowcy Volkswagena. Ten pojazd poruszał się ulicą Sarni Stok w stronę ulicy Koziej. Siła bocznego uderzenia wytrąciła pojazd z toru jazdy. Kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Mercedesem oczekującym na możliwość skrętu w lewo na teren parkingu. Tym pojazdem kierowała 38-letnia kobieta.

Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i dwa patrole policji. Samochody zostały mocno uszkodzone. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. Sprawczyni została ukarana mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Groźna kolizja przy wyjeździe z parkingu Sarniego Stoku · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.