bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 czerwca 2018
  • wyświetleń: 11452

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek na S-1 w Wilkowicach. Kierująca w szpitalu

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 czerwca około godziny 17:40 na trasie S-1 w stronę Żywca. Pomiędzy węzłami "Mikuszowice" a "Wilkowice" dachował samochód osobowy. Droga ekspresowa w stronę Żywca była zablokowana. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Z ustaleń policji wynika, że 26-letnia kierująca Renault Clio jechała trasą ekspresową S-1 w stronę Bielska-Białej. Z nieustalonych dotąd przyczyn utraciła panowanie nad samochodem i uderzyła w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd kilkukrotnie koziołkując przemieścił się nas drugą stronę jezdni prowadzącą w stronę Żywca.

Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierująca odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Jak udało nam się ustalić, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przez około pół godziny droga w stronę Żywca była zablokowana. Później udrożniono lewy pas ruchu. Utrudnienia trwały do godziny 19:00. Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Groźny wypadek na S-1 w Wilkowicach · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.