bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 czerwca 2018
  • 4 czerwca 2018
  • wyświetleń: 32825

[ZDJĘCIA] Makabryczny wypadek w Goczałkowicach-Zdroju. Kierująca wypadła z samochodu. Lądował śmigłowiec LPR

Do zdarzenia doszło w sobotę, 2 czerwca około godziny 20:10 w Goczałkowicach-Zdroju na trasie DK-1. Na jezdni w stronę Bielska-Białej przy skrzyżowaniu z ulicą Szkolną, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Kierująca wypadła z samochodu przez boczną szybę.

Kobieta w wieku około 30-lat podróżująca Toyotą Aygo, doznała ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. Po utracie przytomności i zatrzymaniu krążenia została reanimowana przez służby ratunkowe. W stanie krytycznym, zagrażającym jej życiu, trafiła śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Sosnowcu.

Droga w stronę Bielska-Białej była zablokowana do godziny 21:40. Po tym czasie udrożniono prawy pas ruchu. W czasie interwencji śmigłowca nieprzejezdne były również oba pasy ruchu w stronę Katowic. Po starcie śmigłowca wznowiono ruch prawym pasem. Kierowcy podróżujący w tym czasie krajową jedynką musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Czynności w sprawie tego groźnego wypadku prowadzą policjanci z pszczyńskiej drogówki. Przyczyna zdarzenia nie jest na ten moment znana.

AKTUALIZACJA 4.06.2018 godzina 11:00
Niestety na skutek poniesionych obrażeń 31-letnia kobieta zmarła.

Makabryczny wypadek w Goczałkowicach-Zdroju · fot. pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.