bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3337

[ZDJĘCIA] Potrącenie na ulicy Żeromskiego. Czy to nieudana próba samobójcza?

Mowa o zdarzeniu, do którego doszło w poniedziałek, 4 czerwca około godziny 9:00 przy ulicy Żeromskiego w Bielsku-Białej. Młody mężczyzna został potrącony przez kierowcę Skody Fabii. To mogła być próba samobójcza.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Bielskie Drogi, młody mężczyzna zamierzał targnąć się na swoje życie ze względu na problemy osobiste. Z relacji świadka wynika, że miał celowo wbiec pod nadjeżdżający pojazd.

Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zajmą się nim specjaliści. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja oficjalnie nie potwierdza, że mogła być to próba samobójcza. Asp. sztab. Roman Szybiak, pełniący tymczasowe obowiązki rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej informuje, że pieszy wszedł na drogę pod nadjeżdżający samochód. Charakter tego zdarzenia jest taki, że policjanci muszą wszystko dobrze zweryfikować. To czy to zdarzenie będzie kolizją, wypadkiem czy z jakimś innym przypadkiem, wykaże prowadzone postępowanie.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili zarówno funkcjonariusze drogówki jak i technik kryminalistyki.

Potrącenie na ulicy Żeromskiego
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie na ulicy Żeromskiego
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.