bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 13 czerwca 2018
  • wyświetleń: 55893

[ZDJĘCIA] Makabryczny wypadek w Cieszynie

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę, 13 czerwca około godziny 15:00 w Cieszynie przy ul. Frysztackiej.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do wypadku doprowadziła 63-letnia kierująca Toyotą, która jadąc ulicą Frysztacką w stronę Pogwizdowa, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym Liazem kierowanym przez 52-letniego mężczyznę. Samochód ciężarowy po uderzeniu został wytrącony z toru jazdy i zderzył się z osobowym Hyundaiem, którym podróżowała 43-latka.

Siła uderzenia była potężna. Pojazdy osobowe zostały zmiażdżone, a uczestnicy zakleszczeni we wrakach. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych żeby wydobyć poszkodowanych z pojazdów. Akcja ratownicza trwała około 40 minut i zaangażowanych w nią było kilkunastu ratowników.

Niestety sprawczyni zdarzenia zginęła na miejscu. Jej 39-letnia pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. 43-letnia kierująca Hyundaiem również trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na chwilę obecną wiadomo, że kierowcy samochodu ciężarowego nie stało się nic groźnego. Mężczyzna był trzeźwy. Od pozostałych kierujących zostanie pobrana krew do badań. Wszyscy uczestnicy tego wypadku to mieszkańcy pow. cieszyńskiego.

Na miejscu tego tragicznego w skutkach wypadku pracują policjanci z cieszyńskiej drogówki, technicy kryminalistyki i prokurator. Niezbędne jest zebranie wszystkich materiałów dowodowych i sporządzenie dokładnej dokumentacji. Policja zorganizowała objazdy. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny wieczornych.

Makabryczny wypadek w Cieszynie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.