bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2669

[ZDJĘCIA] Zderzenie Audi i Peugeota na niebezpiecznym skrzyżowaniu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 czerwca około godziny 9:50 na rogu ulic Wita Stwosza i 3-go Pułku Strzelców Podhalańskich w Bielsku-Białej. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Z ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doprowadziła kierująca Peugeotem, która włączając się do ruchu z ulicy Wita Stwosza, doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym w stronę ulicy Grunwaldzkiej samochodem marki Audi. Siła uderzenia była duża. Samochody zostały poważnie uszkodzone.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Uczestnikom została udzielona niezbędna pomoc medyczna. Na szczęście nikt nie doznał groźnych obrażeń. Policjanci ukarali mandatem kierującą Peugeotem.

To skrzyżowanie od lat nie cieszy się dobrą sławą. Stosunkowo często dochodzi to zdarzeń, które mają wspólny mianownik - ktoś nie zauważa znaku STOP podczas jazdy ulicą Wita Stwosza i doprowadza do zderzenia z samochodem jadącym główną drogą.

Zderzenie Audi i Peugeota na niebezpiecznym skrzyżowaniu · fot. bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.