bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3698

[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech samochodów w Świętoszówce. Droga zablokowana!

Do zdarzenia doszło w piątek, 22 czerwca około godziny 14.45 przy ul. Bielskiej w Świętoszówce.W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol bielskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że jedna osoba wymagała pomocy medycznej, której udzielili obecni jako pierwsi na miejscu zdarzenia, strażacy z lokalnej jednostki OSP Świętoszówka. Poszkodowany został przekazany pod opiekę ratowników medycznych.

Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności w jakich doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z dwoma samochodami osobowymi i pojazdem dostawczym.

Na czas prowadzonych działań droga została zablokowana. Chwilę przed godziną 16:00 wprowadzono ruch wahadłowy.Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do godziny 17:00

Zderzenie czterech samochodów w Świętoszówce · fot. czytelnik Przemek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.