bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 czerwca 2018
  • 27 czerwca 2018
  • wyświetleń: 30460

[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek w Zasolu Bielańskim. Nie żyje 18-letni kierowca Seata!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 czerwca około godziny 15:45 w Zasolu Bielańskim przy ul. Pięknej. Na wysokości boiska samochód ciężarowy zderzył się z pojazdem osobowym.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca samochodu osobowego marki Seat Leon był zakleszczony wewnątrz zmiażdżonego samochodu. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanego, który nie dawał żadnych oznak życia. Po wydobyciu go na zewnątrz wraku, natychmiast przystąpiono do reanimacji. Po około 45 minutach obecny na miejscu lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon 18-latka. Dwie osoby podróżujące samochodem ciężarowym, oraz pasażer Seata doznali obrażeń ciała, które nie zagrażają ich życiu.

Ze wstępnych informacji wynika, że młody kierowca samochodu osobowego utracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i zderzył się z samochodem ciężarowym jadącym z przeciwnego kierunku. Na miejscu pracują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, ekipa techników kryminalistyki i prokurator. Śledczy ustalają dokładne okoliczności tej tragedii. Ulica Piękna w Zasolu Bielańskim była całkowicie zablokowana dla ruchu kołowego i pieszego, aż do godziny 23:00. Policjanci wytyczyli objazd ulicą Solną.

Śmiertelny wypadek w Zasolu Bielańskim · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.