bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 czerwca 2018
  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2489

[ZDJĘCIA] Zderzenie na rogu Partyzantów z Michałowicza. Ranne dziecko!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 czerwca około godziny 12:10 na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa samochody. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że do zdarzenia doprowadził kierowca Renault Clio, który przejeżdżał przez skrzyżowanie na wprost z ulicy 1-go Maja w stronę ulicy Michałowicza. W tym czasie na skrzyżowaniu nie działały światła. Mężczyzna nie zauważył Opla Vivaro, który poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Dziewczynka, która podróżowała wraz dziadkiem Renaultem odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Jej życiu na szczęście nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Niezbędne jest sporządzenie dokładnej dokumentacji. To zadanie czasochłonne, więc utrudnienia w tym miejscu trwały około godzinę.

Badania szpitalne wykluczyły poważne urazy u 6-letniej dziewczynki. Policjanci ukarali sprawcę mandatem.

Od rana sygnalizacja na skrzyżowaniu Partyzantów, Michałowicza i 1-go Maja płata kierowcą figle. Co jakiś czas światła wyłączają się na kilkanaście minut. Dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji. Kilkanaście minut przed tym zdarzeniem, doszło do innej, na szczęście zupełnie niegroźnej kolizji.

Zderzenie na rogu Partyzantów z Michałowicza
fot. czytelnik


Zderzenie na rogu Partyzantów z Michałowicza
fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.