bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6601

[ZDJĘCIA] Wypadek na DK-81 w Bąkowie. Samochód spadł z mostu do rzeki

Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 czerwca około godziny 15:00 na "Wiślance" w Bąkowie.Kierowca Fiata Seicento z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery energochłonne na moście i spadł do rzeki.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratownicze w tym min. strażaków specjalizujących się w ratownictwie ekologicznym. Strażacy ewakuowali rannego kierowcę i przekazali do ratownikom medycznym. Ich dalsze działania będą polegały na zatamowaniu wycieku płynów eksploatacyjnych do cieku wodnego. Na miejscu pracują obecnie policjanci z cieszyńskiej drogówki, którzy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia(stan na godzinę 15:30).

Kierowcy jadący w stronę Skoczowa muszą liczyć się z utrudnieniami. Przejezdny jest bowiem tylko lewy pas i ta sytuacja może potrwać dłuższy czas (wstępnie wiadomo, że czynności w tym miejscu mogą potrwać do godziny 17:00, ale ten czas może ulec wydłużeniu).

Wypadek na DK-81 w Bąkowie · fot. Jakub Szczyrba / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.