bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 lipca 2018
  • wyświetleń: 1862

[ZDJĘCIA] Nocna kraksa na pustym skrzyżowaniu. Dwie osoby ranne

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 2:40 na skrzyżowaniu Andersa, Bora Komorowskiego i Partyzantów w Bielsku-Białej. Na pustym skrzyżowaniu, przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej zderzyły się dwa samochody. Kierowcy zostali ranni i trafili do szpitali.

Zawsze zastanawiałem się jak to jest, że w nocy gdy nie ma ruchu dochodzi do wypadku. Przecież drogi są puste i tak było w tym przypadku. W obrębie całego skrzyżowania znajdowały się tylko dwa samochody i spotkały się centralnie na środku. Nie wiem gdzie ci kierowcy patrzyli. Był potężny huk, a w powietrzu latały elementy karoserii. Jak na filmikach z Rosji - relacjonował nam rano świadek zdarzenia, który wracał pieszo z grilla od znajomych i widział to zdarzenie.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowała sekcja techniczna z JRG-1 w Bielsku-Białej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole policji. Do zdarzenia doprowadził kierujący Audi - mieszkaniec Opola jadąc al. Bora Komorowskiego w stronę os. Karpackiego nie zastosował się do znaku A-7 "ustąp pierwszeństwa". Na środku skrzyżowania zderzył się z Peugeotem, który poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku. Obaj mężczyźni odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitala. Patrol drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. Przez ponad godzinę ruch w obrębie skrzyżowania był utrudniony.

Nocna kraksa na pustym skrzyżowaniu · fot. czytelnik Piotr

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.