bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 lipca 2018
  • wyświetleń: 4728

[ZDJĘCIA] Wypadek z udziałem motocyklisty na Bestwińskiej

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 12:00 przy ulicy Bestwińskiej w Bielsku-Białej. Motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że 36-letni mężczyzna jechał na motocyklu od strony Bestwiny. Mężczyzna prowadzący osobowe Suzuki włączał się do ruchu z ul. Na Fermie. Jednoślad z dużą siłą uderzył w tył samochodu. Siła uderzenia była tak duża, że motocyklista przeleciał w powietrzu kilkanaście metrów upadając na ziemię. Doznał groźnego urazu kręgosłupa. Trafił do szpitala.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowali strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze bielskiej drogówki. Miejsce zabezpieczają strażacy OSP Komorowice Krakowskie. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14:00.

Wypadek z udziałem motocyklisty na Bestwińskiej · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.