bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 lipca 2018
  • wyświetleń: 2555

[ZDJĘCIA] Trzy osoby ranne po zderzeniu przy wyjeździe z Sarniego Stoku

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 12:30 przy ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej. Na wyjeździe z parkingu centrum handlowego Sarni Stok doszło do zderzenia dwóch samochodów. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Do zdarzenia doprowadziła kierująca Oplem Corsą, która włączając się do ruchu nie zauważyła Nissana X-Trail jadącego w stronę osiedla. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała. Pierwszej pomocy udzielali im funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, którzy najechali na miejsce wypadku. Później funkcjonariusze kierowali ruchem pojazdów w obrębie skrzyżowania podczas czynności patrolu drogówki.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Uszkodzone samochody zostały odholowane przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Trzy osoby ranne po zderzeniu przy wyjeździe z Sarniego Stoku · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.