bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 lipca 2018
  • 8 lipca 2018
  • wyświetleń: 5423

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek z udziałem motocyklisty na DK-81 w Wiślicy

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 21:00 w Wiślicy na drodze krajowej nr 81. Motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym.

Siła uderzenia czołowo-bocznego była potężna. Motocykl przewrócił na bok ważący z pasażerami blisko półtorej tony samochód osoby marki Fiat Punto. Jak się okazuje, 24-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, który prowadził samochód osobowy, zawracał. Nie ustąpił on pierwszeństwa 27-letniemu motocykliście z Rybnika Początkowe informacje mówiły o tym, że Fiatem podróżował komplet pasażerów. To się nie potwierdziło. Do szpitala trafił motocyklista, kierowca osobówki i jego pasażerka. Stan motocyklisty jest bardzo ciężki.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Czynności trwały blisko trzy godziny i w czasie ich trwania, kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Groźny wypadek z udziałem motocyklisty na DK-81 w Wiślicy · fot. czytelnik Dawid

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.