bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 lipca 2018
  • wyświetleń: 6701

[ZDJĘCIA] Piłkarze Podbeskidzia mieli kolizję. Samochód uderzył w przystanek

Do zdarzenia doszło w środę, 11 lipca około godziny 16:30 przy ulicy Bestwińskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Gwardzistów samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w przystanek i kontener na odpady, po czym zatrzymał się na znaku drogowym.

Mitsubishi Colt na greckich numerach rejestracyjnych podróżowało trzech piłkarzy pierwszoligowego klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zawodnikom nic groźnego się nie stało. Szczęśliwie nikt nie szedł w tym czasie chodnikiem i nie przebywał na przystanku.

Interweniował patrol bielskiej drogówki. Kierujący tłumaczył, że jakiś samochód jadący z przeciwnego kierunku zjechał na jego pas ruchu. W efekcie czego kierowca wykonał gwałtowny manewr omijania, który zakończył poślizgiem i późniejszym uderzeniem w przystanek, kontener odzieżowy oraz znak drogowy. Ani kierowca, ani pasażerowie nie pamiętają jakiej marki i koloru był ów pojazd. Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w sprawie.

W związku z tą kolizją przy ulicy Bestwińskiej w Bielsku-Białej, nie ma utrudnień w ruchu.

Piłkarze Podbeskidzia mieli kolizję · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.