bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 lipca 2018
  • wyświetleń: 5291

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek w Strumieniu na skrzyżowaniu Brodeckiego z Młyńską

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 15 lipca około godziny 12:00 w Strumieniu. Na skrzyżowaniu ulic Brodeckiego i Młyńskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: Seat i BMW. Kierujący drogim pojazdem został uwięziony we wraku. Żeby go wydobyć strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Reklama

Ulicą Brodeckiego poruszał się Seat kierowany przez 19-latka. Z kolei ulicą Młyńską poruszał się kierujący BMW 28-latek, który nie ustąpił pierwszeństwaSeatowi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje nasz portal mł. asp. Krzysztof Pawlik z KPP w Cieszynie. Mężczyzna trafił do szpitala. W czasie działań służb przez ponad godzinę skrzyżowanie było zablokowane.

To skrzyżowanie nie cieszy się dobrą sławą. Wyjeżdżając z ulicy Młyńskiej widoczność jest ograniczona przez ogrodzenie pobliskiej posesji i zarośla. Sprawę ma ułatwić lustro, ale jego skuteczność w mocno słoneczny dzień jest dyskusyjna.

Groźny wypadek w Strumieniu na skrzyżowaniu Brodeckiego z Młyńską · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.