bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 lipca 2018
  • wyświetleń: 1324

[FOTO] Trzy osoby ranne po zderzeniu na Tuwima. Na szczęście nie groźnie

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w piątek, 27 lipca około godziny 13:15 na rogu Akademii Umiejętności z Tuwima w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że do zderzenia doprowadziła kierująca Renault, która nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy Alfy Romeo. Uderzenie było stosunkowo mocne jak na warunki miejskie. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Do szpitala przewieziono trzy osoby.

W czasie czynności medycznych i późniejszych działań mundurowych, ruch na skrzyżowaniu był mocno utrudniony. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Około godziny 18:00 zakończyły się badania szpitalne uczestników tej groźnej krasy. Nikt nie odniósł obrażeń, które kwalifikowałby to zdarzenie jako wypadek drogowy, więc policjanci mogli zakończyć kolizję mandatem karnym.

Trzy osoby ranne po zderzeniu na Tuwima · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.