bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 lipca 2018
  • wyświetleń: 3686

[FOTO] Dachowanie przy wymijaniu na wąskiej drodze

Do zdarzenia doszło w sobotę, 28 lipca około godziny 16:00 w Kobiernicach przy ulicy Górskiej. Kierowca Renault Twingo utracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu. Samochód znalazł się na dachu. Interweniowali strażacy z OSP Kobiernice, dwa zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji (zastępy straży pożarnej z JRG-1 w Bielsku-Białej zostały zawrócone w trakcie dojazdu, gdy sytuacja na miejscu została opanowana przez ochotników).

Z relacji kierowcy wynika, że na wąskiej drodze z przeciwnego kierunku jechał motocykl. Jednoślad miał poruszać się środkiem drogi. Gdy kierowca Renault zjechał na pobocze, by go wyminąć, utracił panowanie nad samochodem, przejechał na drugą stronę drogi i wpadł do rowu. Rów był na tyle głęboki, że samochód obrócił się na dach. Motocykl odjechał. Dwóm osobom została udzielona pomoc medyczna. Nie było konieczności hospitalizacji. Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają okoliczności tej kraksy.

Dachowanie przy wymijaniu na wąskiej drodze · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.