bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1880

[FOTO] Potrącenie na Górskiej. Pieszy uciekł z miejsca zdarzenia

Sytuacja miała miejsce w czwartek, 2 lipca około godziny 18:30 w Bielsku-Białej przy ul. Górskiej na wysokości kościoła. Kierujący Volkswagenem Transporterem potrącił przebiegającego przez drogę młodego mężczyznę. Potrącony oddalił się z miejsca zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że autobus komunikacji miejskiej poruszający się w stronę przeł. Przegibek, zatrzymał się przed sygnalizatorem (w związku z remontem na tym odcinku drogi wprowadzony jest ruch wahadłowy - przyp. red.). Kierowca autobusu wypuścił pasażerów poza przystankiem. Najprawdopodobniej nie chciał dopuścić do sytuacji blokowana przejazdu, ponieważ przystanek znajduje się na zwężonym odcinku jezdni i dłuższe zatrzymanie powoduje dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Jeden z pasażerów po opuszczeniu autobusu postanowił szybko dostać się na drugą stronę jezdni. Wbiegł wprost pod nadjeżdżającego Volkswagena Transportera. Siła uderzenia była stosunkowo duża. Młody człowiek mocno uderzył o jezdnię. Spadły mu również buty. Po wypadku wstał, ubrał buty i uciekł w stronę ulicy Złoty Potok. Na miejsce natychmiast został wezwany patrol policji. Wstępna penetracja terenu nie przyniosła żadnego rezultatu. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. W związku ze zdarzeniem nie ma utrudnień w ruchu.

Potrącenie na Górskiej
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie na Górskiej
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.