bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5163

[ZDJĘCIA] Nocna demolka na Partyzantów

Przewiezieniem do szpitala zakończyło się nocne zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych w centrum miasta. Zgłoszenie odebrano kilka minut po godzinie 4:00, na ul.Partyzantów skierowane zostały wszystkie służby.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW jadący ulicą Partyzantów w kierunku Bystrej, wskuteknadmiernejprędkości opuścił swój pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Chevrolet. Siła uderzenia spowodowała, iż akumulator znajdujący się w pojeździe sprawcy zdarzenia wypadł i uderzył w drzwi wejściowe do pobliskiego zakładu, rozbijając w nich szybę.

Zespół Pogotowia Ratunkowego przewiózł kierującego Chevroletem do szpitala, tam jednak wykluczono jakiejkolwiek obrażenia. Zdarzenie zakwalifikowano więc jako kolizja drogowa, sprawcę ukarano mandatem karnym.

Na czas prowadzonych działań na ulicy Partyzantów występowały utrudnienia, wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Nocna demolka na Partyzantów · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.