bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3236

[ZDJĘCIA] Dwóch rannych w zderzeniu z udziałem karetki.

Niezachowanie bezpiecznej odległości było przyczyną wczorajszego zdarzenia na ulicy Bielskiej w Cieszynie. Lekko ranne zostały dwie osoby.

Do zderzenia Fiata Bravo z ambulansem Pogotowia Ratunkowego doszło wczoraj około godziny 18:30 na ulicy Bielskiej w Cieszynie, w rejonie Uniwersytetu Śląskiego. Z informacji, które przekazał naszemu portalowi, podkom. Rafał Domagała z KPP w Cieszynie wynika, że oboje kierujący podróżowali w tym samym kierunku. W pewnym momencie kierujący Fiatem zahamował, 28-letni kierowca Mercedesa nie zachował należytej odległości, przez co uderzył w tył osobówki kierowanej przez 61-latka.

Niegroźne obrażenia odniósł jeden z ratowników oraz pasażerka Fiata, zostali przewiezieni na obserwacje do cieszyńskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Karetka pogotowia w chwili zderzenia, nie udawała się do żadnego wezwania, stąd też nie była pojazdem uprzywilejowanym.

Na tę chwilę zdarzenie nie zostało zakwalifikowane pod kątem wypadku ani też kolizji, trwa ustalanie jego szczegółów oraz oczekiwanie na wiadomość o stanie obojga pasażerów.

Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku ul.Bielskiej odbywał się wahadłowo.

Dwóch rannych w zderzeniu z udziałem karetki · fot. czytelnik Władysław oraz Portal VIFI

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.