bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2846

[FOTO] Kraksa po kieliszku przy Grażyńskiego. Ranny pasażer Fiata

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 sierpnia około godziny 18:20 przy ulicy Grażyńskiego w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Sprawca kolizji znajdował się pod wpływem alkoholu.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierujący Volkswagenem Golfem, który poruszał się ulicą Grażyńskiego w stronę Mazańcowickiej, postanowił skręcić w lewo na teren parkingu. Nie zauważył Fiata Bravo, który poruszał się w przeciwnym kierunku. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Ucierpiał pasażer Fiata. Kierującej na szczęście nic się nie stało. Obrażeń nie odniósł również sprawca, który jak się później okazało, znajdował się pod wpływem alkoholu. Wynik badania trzeźwości to przeszło dwa promile.

Przez blisko godzinę ruch na ulicy Grażyńskiego odbywał się wahadłowo. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Kraksa po kieliszku przy Grażyńskiego · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.