bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 28 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1346

[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech samochodów na Żywieckiej. Troje rannych w szpitalu

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 sierpnia około godziny 14:20 w Bielsku-Białej przy ulicy Żywieckiej. Na remontowanym odcinku w rejonie skrzyżowania z ulicą Cmentarną zderzyły się cztery samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Reklama

Okoliczności w jakich na zakorkowanym fragmencie drogi spotkały się cztery samochody są dość skomplikowane. Zawinił kierowca Forda, który jadąc w stronę ulicy Lwowskiej najechał na tył Mazdy. Siła uderzenia była na tyle duża, że kierowca Mazdy utracił panowanie nad pojazdem, po czym zderzył się z Nissanem i Citroenem (ten pojazd jechał w przeciwnym kierunku). Interweniowały wszystkie służby ratunkowe, a ich dojazd był mocno utrudniony ze względu na mocno zakorkowaną drogę.

Uczestnikom została udzielona pomoc medyczna. Ratownicy zadecydowali o hospitalizacji trzech osób. Na szczęście badania szpitalne wykluczyły poważne urazy. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, a policjanci ukarali kierowcę Forda mandatem karnym.

Przez kilkadziesiąt minut ulica była zablokowana. Około godziny 15.00 przywrócono ruch.

Zderzenie czterech samochodów na Żywieckiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.