bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3109

[FOTO] Potrącenie starszej kobiety na Partyzantów. Sprawczyni zatrzymano prawo jazdy

Do zdarzenia doszło w środę, 29 sierpnia około godziny 11:10 w Bielsku-Białej przy ulicy Partyzantów. Na pasie w stronę Szczyrku kierująca samochodem osobowym potrąciła starszą kobietę na przejściu dla pieszych. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z bielskiej drogówki wynika, że 34-letnia kierująca samochodem marki Mitsubishi potrąciła starszą kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Z relacji świadka zdarzenia wynika, że na prawym pasie prowadzącym w stronę Szczyrku, zatrzymał się samochód nauki jazdy. Piesza była przepuszczana przez ten pojazd. Gdy znalazła się na lewym pasie doszło do potrącenia.

Pierwszej pomocy udzieliła kierująca i świadkowie. Obecny na miejscu był również patrol Żandarmerii Wojskowej. Żołnierze najechali na miejsce wypadku i zatrzymali się, by udzielić pierwszej pomocy.

Ranna kobieta trafiła do szpitala. Nie miała przy sobie dokumentów. Wstępnie wiadomo, że ma około 80 lat. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy i prowadzą dalsze czynności w sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały około 45 minut.

Potrącenie starszej kobiety na Partyzantów
fot. Mr Szakal


Potrącenie starszej kobiety na Partyzantów
fot. Mr Szakal

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.