bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 7792

[FOTO] Ładunek wypadł z naczepy ciężarówki. Duże utrudnienia na S-52 w Skoczowie!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 30 sierpnia około godziny 17:45 na Węźle Harbutowice w ciągu drogi ekspresowej S-52 z Bielska-Białej do Cieszyna. Z naczepy samochodu ciężarowego wypadła maszyna produkcyjna o masie około 10 ton. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Na miejscu interweniują dwa zastępy straży pożarnej i patrol cieszyńskiej drogówki. Z relacji kierującego wynika, że urządzenie było spięte dwoma pasami, które na zakręcie pękły. Ładunek zsunął się z naczepy. Upadek na asfalt spowodował duże straty w nawierzchni jezdni - na miejsce udają się przedstawiciele GDDKiA by ocenić straty.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Około godziny 18:15 na miejsce zdarzenia dotarł dźwig, jednak nie wiadomo czy będzie on w stanie podnieść tak ciężkie urządzenie.

Do czasu uprzątnięcia jezdni część drogi jest zablokowana. Jadąc od Bielska-Białej nie można zjechać na DK-81, DW941 i dostać się z ulicy Góreckiej w stronę Cieszyna. Policja zorganizowała objazdy przez centrum Skoczowa (momentami ruch jest wznawiany również poboczem i nie ma konieczności korzystania z objazdu)

Ładunek wypadł z naczepy ciężarówki
fot. Bielskie Drogi


Ładunek wypadł z naczepy ciężarówki
fot. Bielskie Drogi


Ładunek wypadł z naczepy ciężarówki
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.