bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3009

[FOTO] Ktoś niszczy samochody zaparkowane na os. Złote Łany. Poszukiwani świadkowie!

Do naszej redakcji trafił apel o pomoc w poszukiwaniach sprawcy, bądź sprawców uszkodzenia czterech samochodów na ulicy Akademii Umiejętności w Bielsku-Białej. W rejonie skrzyżowania z ulicą Krasickiego na przestrzeni kilku tygodni, doszło do uszkodzenia przynajmniej trzech samochodów. Jeden z nich został uszkodzony czterokrotnie!

Sprawę potwierdza nam bielska policja. Jak informuje podinsp. Elwira Jurasz, tym tematem zajmują się policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Wszelkie podejrzane osoby, bądź nietypowe zachowanie pieszych w rejonie os. Złote Łany, należy zgłaszać pod nr 33 812 12 55 lub alarmowy 112. Policja zapewnia anonimowość.

W tego typu przypadkach współpraca mieszkańców z organami ścigania, może być kluczowa dla powodzenia śledztwa. Być może dzięki czujności świadków, uda się złapać wandala lub wandali na gorącym uczynku.

Ktoś niszczy samochody zaparkowane na os
fot. Dorota


Ktoś niszczy samochody zaparkowane na os
fot. Dorota


Ktoś niszczy samochody zaparkowane na os
fot. Dorota

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.