bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 września 2018
  • wyświetleń: 2298

[FOTO] Kraksa na pechowym zakręcie. To 68-te zdarzenie w tym roku

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 września około godziny 18:45 w Bielsku-Białej na trasie ekspresowej S-1. W rejonie tzw. "zakrętu śmierci" zwanego przez miejscowych kierowców również "zakrętem idiotów", doszło do zderzenia samochodu osobowego z barierą energochłonną.

Mieszkanka woj. śląskiego wracała swoim Fordem Fiestą z weekendowego wypoczynku w górach. W pewnym momencie na łuku drogi samochód wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Ani jej ani pasażerom nic groźnego się nie stało. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i patrol bielskiej drogówki.

Po uszkodzony samochód przyjedzie laweta pomocy drogowej. Pasażerowie w dalszą podróż udadzą się podstawionym przez pomoc drogową samochodem. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 20:30.

Według wyliczeń portalu Bielskie Drogi od początku 2018 roku doszło już do 68 zdarzeń drogowych na tym pechowym zakręcie. W zdecydowanej większości przypadków przyczyną poślizgu jest zdecydowane przekroczenie prędkości, ograniczonej w tym miejscu do 60km/h.

Kraksa na pechowym zakręcie · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.