bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 września 2018
  • 5 września 2018
  • wyświetleń: 1359

[FOTO] Padł ostatni klaps na planie nowego filmu „Wish”

Miło nam poinformować, że we czwartek, 16 sierpnia, w godzinach wieczornych padł ostatni klaps na planie nowego filmu „Wish”. Jest to film z gatunku science-fiction według oryginalnego scenariusza autorstwa Adama Aljovicha. Portal Bielskie Drogi objął patronat medialny nad produkcją. Na chwilę obecną nie chcemy mówić o czym konkretnie będzie opowiadać materiał. Możemy jedynie zapewnić, że jest to film dla ludzi o mocnych nerwach, będzie brutalnie, nawet bardziej niż w naszych dotychczasowych spotach "Noś odblaski..." oraz "Jedna śmierć to tragedia...".

Reklama

Scenariusz i reżyseria: Adam Aljovich

Większość materiału została zrealizowana w Bielsku-Białej, ale ekipa filmowa zawitała również do Kaczyc oraz Porąbki.W roli głównej wystąpiła aktorka Ilona Borkiewicz, natomiast w roli drugoplanowej zadebiutowała bielszczanka, Martyna Śliwa.

Podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w ten etap produkcji, a przede wszystkim bezpośrednim współpracownikom reżysera:

Bartosz Kasowski
Kamil Urbańczyk
Daria Grabska
Kamil RadeckiDamian Kowalewski
Dominik Kowalewski
Weronika Krakowińska
Grzegorz Tomasik
NotHouse
3/4 Underground Studio

Przed „Wish” jeszcze długa droga do pierwszej projekcji. Po wstępnym montażu tworzone będą w Warszawie efekty specjalne do filmu, a następnie zostanie przeprowadzona postprodukcja dźwięku w bielskim 3/4 Underground Studio. Premiera planowana jest na styczeń 2019 roku podczas festiwalu filmowego w Wiedniu oraz Berlinie, ale postaramy się zorganizować pokaz przedpremierowy w Bielsku-Białej jeszcze w tym roku.

Padł ostatni klaps na planie nowego filmu „Wish”

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.