bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 1562

[FOTO] Wypadek motorowerzysty na DK-81. 16-latek trafił do szpitala

We wtorek, 4 września około godziny 15.30 na skrzyżowaniu DK-81 z ul. Wyzwolenia w Pawłowicach doszło do wypadku. Motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym.

Interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i dwa patrole pszczyńskiej drogówki. Ze wstępnych ustaleń portalu pless.pl wynika, że 16-latek na motorowerze wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z Fordem Mondeo, który poruszał się od strony Żor. Kierującej samochodem osobowym nic się nie stało. Ciężko ranny został natomiast młody motorowerzysta. Z poważnymi obrażeniami min. kończyn dolnych, trafił do szpitala.

Policjanci wstępnie zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy. W czasie czynności służb przez ponad dwie godziny, oba pasy ruchu prowadzące w stronę Skoczowa były zablokowane. Zorganizowano objazdy przez centrum Pawłowic.

Wypadek motorowerzysty na DK-81 · fot. pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.